تا رسیدن شما به موفقیت آنلاین، در کنارتان هستیم

دیگر هرکسی می‌داند که تبلیغات در گوگل، به یکی از سودآورترین کانال‌های بازاریابی دیجیتال تبدیل شده است. قرار گیری در صفحه اول نتایج جست‌وجو در کمترین زمان ممکن می‌تواند جانی تازه به کسب‌وکار شما ببخشد. تبلیغات در گوگل را میتوان طی چند ساعت اجرا کرد و ارزش و سود آوری آن را به صورت لحظه ای مشاهده کرد.

مراحل همکاری ما با شما

1

مشاوره

مشاوره ای جامع و بدون هزینه اولین مرحله از آشنایی شما با مجموعه پارسان ادز خواهد بود. این اطمینان را به شما خواهیم داد تجربه ای کاملا مفید و کار آمد را خواهید داشت.

2

اجرا

برنامه ریزی، پیکربندی اصولی و اجرا صحیح کمپین تبلیغاتی در گوگل میتواند اثرات فوق العاده چشمگیری در بازدهی آن داشته باشد. بالاترین کیفیت اجرا در کمترین زمان ممکن وظیفه اصلی ما در این مرحله است .

3

پشتیبانی

در ارائه خدمات دیجیتالی از مهمترین مسایلی که باید حتما به آن توجه کنید پشتیبانی امور خود می باشد. با داشتن تجربه بیش 4 سال در ارائه خدمات پشتیبانی کسب و کارهای آنلاین، پشتیبان قابل اطمینانی برای شما خواهیم بود.

در کامپیوتر، موبایل و تبلت دیده می‌شوید

زمانی که مشتریان بالقوه، محصولات شما را با کامپیوتر، موبایل و تبلت از طریق گوگل جستجو می‌کنند، تبلیغ شما را در صفحه اول و در بالاترین نتایج جستجو خواهند دید.
تبلیغات در گوگل - تبلیغ در گوگل - پارسان ادز - تبلیغات کلیکی گوگل

بهبود مستمر

با استفاده از ابزارهای نوین تجزیه و تحلیل داده های دیجیتال، عملکرد کمپین تبلیغاتی شما را به صورت مداوم زیر نظر میگیرم و بهترین اقدامات ممکن را در جهت افزایش ROI کمپین شما انجام میدهیم.

تیم متخصص پارسان ادز در کنار شماست

تبلیغات موثر به عناصری مثل هوشمندی و نظارت نیاز دارد. کمپین‌های تبلیغاتی شما ممکن است در نهایت خلاقیت طراحی شده باشند اما اگر این کمپین‌ها از عناصری مثل پیام واضح، انتخاب درست کلمات کلیدی بی‌بهره باشند، قطعا نتایج مطلوبی را به همراه نخواهند داشت. برای مشاوره رایگان تبلیغات در گوگل با کارشناسان ما تماس بگیرید. 91009878-021

درخواست مشاوره رایگان

برو بالا