ما به عنوان مجری مورد اعتماد گوگل، به کسب و کارهای کوچک و متوسط کمک میکنیم تا از طریق تبلیغات در گوگل، کسب و کار خود را توسعه بدهند.

 

داستان ما

برای به دست آوردن پول، باید پول خرج کنید! ما این شعار را قبول نداریم. طی تجربه 6 ساله خود در حوزه بازاریابی دیجیتال و صنعت تبلیغات اینترنتی متوجه شدیم که برای بدست آوردن پول صرفا خرج کردن پول کافی نیست، بلکه باید پول را درست خرج کنید تا آن پول، بتواند برای شما تولید ثروت یا پول کند. این وظیفه اصلی یک مدیر است تا با مدیریت بهینه منابع مالی که در اختیار دارد، سود آوری کند. امروزه حضور در بازار آنلاین و تبلیغات اینترنتی  برای کسب و کارها کاملا حیاتی است اما با توجه به اینکه تبلیغات در بستر اینترنت کاری علمی و تخصصی است و با توجه به اینکه 99% از مدیران و صاحبان کسب و کارها در این حوزه دانش و تخصص لازم را ندارند، ایده شکل گیری پارسان ادز دقیقا از همینجا شکل گرفت تا بتوانیم به صاحبان کسب و کارها در راستای افزایش فروش و برندینگ از طریق اینترنت کمک کنیم و نتیجه آن ایده، تاسیس شرکت تجارت هوشمند ونداد با نام تجاری پارسان ادز در سال 1395 و همکاری با بسیاری از کسب و کارهای کوچک و متوسط جهت افزایش فروش و برندینگ آنها شد.

 

چرا گوگل ادورز را انتخاب کردیم ؟

برای کمک به افزایش فروش و برندینگ شرکت ها باید از ابزاری استفاده میکردیم که پتانسیل انجام این کار را داشته باشد.
گوگل ادورز، بزرگترین و پیچیده ترین پلتفرم تبلیغات آنلاین در سراسر دنیا است که قاطعانه به عنوان موثرترین کانال بازاریابی دیجیتال و برندینگ در کل دنیا مطرح است. درگیری مردم دنیا با موتور جستجو گوگل هر روز بیشتر میشود و شرکت ها و وبسایت ها هر سال آمارهای جدیدی از تاثیر مثبت سیستم تبلیغات گوگل روی کسب و کار خودشان اعلام میکنند.
به همین دلیل سیستم تبلیغات در گوگل را به عنوان ابزار خدمت به مشتریان خود برای حضور موثر آنها در بازار آنلاین انتخاب کردیم و خوشحالیم که این انتخاب توانست به ما کمک کند تا رضایت قلبی آنها را جلب کنیم.